CM7060R501R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM7060R501R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 5A 2LN 350 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM7060R501R-10.pdf2.CM7060R501R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM7060R501R-10
Tau Wae CM7060R501R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 5A 2LN 350 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77387 pcs Pepa Raraunga 1.CM7060R501R-10.pdf2.CM7060R501R-10.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Ētahi Ingoa 240-2980-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 350 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.150" (3.80mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 350 Ohms @ 100MHz 5A DCR 10 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 10 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 5A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CM7060N102R-10
CM7060N102R-10
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: CMC 3A 2LN 1.02 KOHM SMD
I roto i te taonga: 62928 pcs
Tikiake: CM7060N102R-10.pdf
RFQ
CM72
CM72
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: CURRENT CLAMP METER CATIII 1000V