CM7060P701R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM7060P701R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 4A 2LN 700 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM7060P701R-10.pdf2.CM7060P701R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM7060P701R-10
Tau Wae CM7060P701R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 4A 2LN 700 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57634 pcs Pepa Raraunga 1.CM7060P701R-10.pdf2.CM7060P701R-10.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Ētahi Ingoa 240-2978-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 700 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.150" (3.80mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700 Ohms @ 100MHz 4A DCR 15 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 15 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 4A Whakaaetanga -