CM0805C601R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM0805C601R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM0805C601R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 250MA 2LN 600 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM0805C601R-10.pdf2.CM0805C601R-10.pdf3.CM0805C601R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM0805C601R-10
Tau Wae CM0805C601R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 250MA 2LN 600 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 600 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.047" (1.20mm) Pepa Tae Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohms @ 100MHz 250mA DCR 375 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 375 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 250mA