CM0805C161R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM0805C161R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM0805C161R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 300MA 2LN 160 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM0805C161R-10.pdf2.CM0805C161R-10.pdf3.CM0805C161R-10.pdf4.CM0805C161R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM0805C161R-10
Tau Wae CM0805C161R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 300MA 2LN 160 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Ētahi Ingoa 240-2569-2
CM0805C161R10
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 160 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.055" (1.40mm) Pepa Tae Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 160 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 350 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 350 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 300mA