CF0805D121R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF0805D121R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CF0805D121R-10.pdf2.CF0805D121R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF0805D121R-10
Tau Wae CF0805D121R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260756 pcs Pepa Raraunga 1.CF0805D121R-10.pdf2.CF0805D121R-10.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CF
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.039" (1.00mm) Pepa Tae Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 400mA DCR 400 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 400 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 400mA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CF09P
CF09P
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: COVER FLANGE 9POS MALE
I roto i te taonga: 78371 pcs
Tikiake: CF09P.pdf
RFQ
CF0805D181R-10
CF0805D181R-10
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: CMC 400MA 2LN 180 OHM SMD
I roto i te taonga: 266752 pcs
Tikiake: CF0805D181R-10.pdf
RFQ
CF09S
CF09S
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: COVER FLANGE 9POS FEMALE