CF0504C900R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF0504C900R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 300MA 2LN 90 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CF0504C900R-10.pdf2.CF0504C900R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF0504C900R-10
Tau Wae CF0504C900R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 300MA 2LN 90 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155939 pcs Pepa Raraunga 1.CF0504C900R-10.pdf2.CF0504C900R-10.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Raupapa CF
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0504 (1210 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 90 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.032" (0.82mm) Pepa Tae Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 600 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 600 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 300mA