A17556-020
Laird TechnologiesLaird Technologies
A17556-020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A17556-020
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua COOLZORB-600 0.020IN 18X18IN
Ngā Rauemi: A17556-020.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 871 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A17556-020
Tau Wae A17556-020 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 871 pcs Pepa Raraunga A17556-020.pdf
Whānui 18.000" (457.20mm) Momo Absorbing Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.020" (0.50mm) Hanga Square
Raupapa CoolZorb 600 Ētahi Ingoa 903-1632
Tae Mahi -40°C ~ 175°C Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)