A17553-040
Laird TechnologiesLaird Technologies
A17553-040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A17553-040
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua COOLZORB-400, 0.040X18.0X18.0 IN
Ngā Rauemi: A17553-040.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A17553-040
Tau Wae A17553-040 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 1518 pcs Pepa Raraunga A17553-040.pdf
Whānui 18.000" (457.20mm) Momo Absorbing Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.040" (1.02mm) Hanga Rectangular
Raupapa CoolZorb 400 Ētahi Ingoa 903-1624
Tae Mahi -40°C ~ 175°C Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)