4L64EB51G00414
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4L64EB51G00414
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU NRSG PU V0 DSH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
293 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4L64EB51G00414
Tau Wae 4L64EB51G00414 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 85362 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51G
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nylon Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 4.140" (105.16mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant