4D62EB51K00156
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4D62EB51K00156
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
410 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4D62EB51K00156
Tau Wae 4D62EB51K00156 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 66535 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51K
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 1.560" (39.62mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant