4H56EB51H00529
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4H56EB51H00529
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU PTAFG PU V0 REC
Ngā Rauemi: 1.4H56EB51H00529.pdf2.4H56EB51H00529.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4H56EB51H00529
Tau Wae 4H56EB51H00529 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 8234 pcs Pepa Raraunga 1.4H56EB51H00529.pdf2.4H56EB51H00529.pdf
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51H
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 5.290" (134.37mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S7231-45R
S7231-45R
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: RFI SHIELD FINGER AU 1.28MM SMD