4906PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4906PA51H01800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4906PA51H01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GSKT FAB/FOAM 4.8X457.2MM DSHAPE
Ngā Rauemi: 1.4906PA51H01800.pdf2.4906PA51H01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4906PA51H01800
Tau Wae 4906PA51H01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 56300 pcs Pepa Raraunga 1.4906PA51H01800.pdf2.4906PA51H01800.pdf
Whānui 0.189" (4.80mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 903-1118 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.130" (3.30mm)
Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4906AB51K07200
4906AB51K07200
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 DSH
I roto i te taonga: 5899 pcs
Tikiake: 4906AB51K07200.pdf
RFQ
4907-S
4907-S
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCTOR ADJUST 226NH THRU HOLE
I roto i te taonga: 4570 pcs
Tikiake: 4907-S.pdf
RFQ
4906PA51G01800
4906PA51G01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,NRSG,PU,V0,DSH
Tikiake: 4906PA51G01800.pdf
4906AE22100650
4906AE22100650
Whakaahuatanga: GK NICU PTAF TPE HB DSH
Tikiake: 4906AE22100650.pdf
4908
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCTOR ADJUST 339NH THRU HOLE
Tikiake: 4908.pdf
4907
Whakaahuatanga: INDUCTOR ADJUST 286NH THRU HOLE
Tikiake: 4907.pdf
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN QC TAB 0.187 SOLDER
4906PA51H01200
4906PA51H01200
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Tikiake: 4906PA51H01200.pdf
Whakaahuatanga: CONN QC TAB 0.250 SOLDER
Tikiake: 4906AB51K01800.pdf
Whakaahuatanga: GK,NICU,PTAF,TPE,HB,DSH .129X.18
Tikiake:
Whakaahuatanga: INDUCTOR ADJUST 258NH THRU HOLE
Tikiake: 4908-S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel