4906PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4906PA51G01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK,NICU,NRSG,PU,V0,DSH
Ngā Rauemi: 4906PA51G01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
93 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4906PA51G01800
Tau Wae 4906PA51G01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 27986 pcs Pepa Raraunga 4906PA51G01800.pdf
Whānui 0.189" (4.80mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 18.000" (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.130" (3.30mm) Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4906AE22109600
4906AE22109600
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,PTAF,TPE,HB,DSH .129X.18
I roto i te taonga: 7195 pcs
Tikiake:
RFQ
4906AB51K07200
4906AB51K07200
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 DSH
I roto i te taonga: 5899 pcs
Tikiake: 4906AB51K07200.pdf
RFQ
4907
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN QC TAB 0.187 SOLDER
Tikiake: 4907.pdf
Whakaahuatanga: GK NICU PTAF TPE HB DSH
Tikiake: 4906AE22100650.pdf
Tikiake: 4906AB51K01800.pdf
4908
Whakaahuatanga: CONN QC TAB 0.250 SOLDER
Tikiake: 4908.pdf
4906-S
4906-S
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCTOR ADJUST 184NH THRU HOLE
Tikiake: 4906-S.pdf
4906PA51H01800
4906PA51H01800
Whakaahuatanga: GSKT FAB/FOAM 4.8X457.2MM DSHAPE
Tikiake: 4906PA51H01800.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: INDUCTOR ADJUST 286NH THRU HOLE
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Tikiake: 4906PA51H01200.pdf
Whakaahuatanga: INDUCTOR ADJUST 226NH THRU HOLE
Tikiake: 4907-S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel