4788AB22101287
Hua Hua
Tau Wae: 4788AB22101287
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF TPE HB REC
Ngā Rauemi: 1.4788AB22101287.pdf2.4788AB22101287.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
128 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4788AB22101287
Tau Wae 4788AB22101287 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 38005 pcs Pepa Raraunga 1.4788AB22101287.pdf2.4788AB22101287.pdf
Whānui 0.252" (6.40mm) Momo Fabric Over Foam
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 12.870" (326.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.126" (3.20mm) Haerenga Whakauru -