4788AB22100488
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4788AB22100488
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF TPE HB REC
Ngā Rauemi: 1.4788AB22100488.pdf2.4788AB22100488.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
341 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4788AB22100488
Tau Wae 4788AB22100488 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 54826 pcs Pepa Raraunga 1.4788AB22100488.pdf2.4788AB22100488.pdf
Whānui 0.252" (6.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 4.880" (123.95mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.126" (3.20mm) Haerenga Whakauru -