4609AB51K09600
Hua Hua
Tau Wae: 4609AB51K09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4609AB51K09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
13 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4609AB51K09600
Tau Wae 4609AB51K09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 4325 pcs Pepa Raraunga 4609AB51K09600.pdf
Whānui 0.402" (10.20mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 96.000" (243.84cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.181" (4.60mm) Haerenga Whakauru -