4609AB51K00600
Hua Hua
Tau Wae: 4609AB51K00600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4609AB51K00600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
79 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4609AB51K00600
Tau Wae 4609AB51K00600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 22102 pcs Pepa Raraunga 4609AB51K00600.pdf
Whānui 0.402" (10.20mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 6.000" (152.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.181" (4.60mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4609H-101-103LF
4609H-101-103LF
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP
I roto i te taonga: 277704 pcs
Tikiake: 4609H-101-103LF.pdf
RFQ
46098
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SET PHIL/SLOT 4PC
I roto i te taonga: 4515 pcs
Tikiake: 46098.pdf
RFQ
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 9SIP
Tikiake: 4609H-101-152LF.pdf
4609AB51K04800
4609AB51K04800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 DSH
Tikiake: 4609AB51K04800.pdf
46099
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SET ASST W/BOX 40PC
I roto i te taonga: 378 pcs
Tikiake: 46099.pdf
Kaihanga: Laird Technologies
Tikiake: 4609AB51K09600.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SIP