4569PA01H00055
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4569PA01H00055
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKT FABRIC/FOAM 5X13.97MM RECT
Ngā Rauemi: 4569PA01H00055.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2236 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4569PA01H00055
Tau Wae 4569PA01H00055 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 438588 pcs Pepa Raraunga 4569PA01H00055.pdf
Whānui 0.197" (5.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 4569-PA-01H-00055
4569-PA-01H-00055-ND
Q5337527
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 0.550" (13.97mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.020" (0.50mm)