4569AE01K00263
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4569AE01K00263
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS NF V0 REC
Ngā Rauemi: 4569AE01K00263.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4569AE01K00263
Tau Wae 4569AE01K00263 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 77531 pcs Pepa Raraunga 4569AE01K00263.pdf
Whānui 0.197" (5.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 2.630" (66.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.020" (0.50mm) Haerenga Whakauru -