4522AB51K00295
Hua Hua
Tau Wae: 4522AB51K00295
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 SQ
Ngā Rauemi: 1.4522AB51K00295.pdf2.4522AB51K00295.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4522AB51K00295
Tau Wae 4522AB51K00295 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 92408 pcs Pepa Raraunga 1.4522AB51K00295.pdf2.4522AB51K00295.pdf
Whānui 4.000" (101.60mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Square Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 2.950" (74.93mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 4.000" (101.60mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4522AE51K01200
4522AE51K01200
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 SQ
I roto i te taonga: 33344 pcs
Tikiake: 4522AE51K01200.pdf
RFQ
45223C
45223C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.35A 180 MOHM
I roto i te taonga: 120638 pcs
Tikiake: 45223C.pdf
RFQ
4522AB51G01800
4522AB51G01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,NRSG,PU,V0,SQ .157X.157X
Tikiake:
45221
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TOOL DIE CES ECV-ECN 18-10
I roto i te taonga: 12 pcs
Tikiake: 45221.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 4.5A 26 MOHM SMD
Tikiake: 45222C.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 500MA 1.55 OHM
Tikiake: 4522AE51K01800.pdf
4522AK51K00165
4522AK51K00165
Tikiake: 4522AK51K00165.pdf
45225
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER POZIDRIV #2 8.62"