4522AB51G01800
Hua Hua
Tau Wae: 4522AB51G01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK,NICU,NRSG,PU,V0,SQ .157X.157X
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
92 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4522AB51G01800
Tau Wae 4522AB51G01800 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga GK,NICU,NRSG,PU,V0,SQ .157X.157X Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 27223 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo -
Hanga - Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa -
Teitei - Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4522AE51K00165
4522AE51K00165
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 SQ
I roto i te taonga: 244746 pcs
Tikiake: 4522AE51K00165.pdf
RFQ
4522AB51K00944
4522AB51K00944
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,NRS,PU,V0,SQ .157X.157X9
I roto i te taonga: 27350 pcs
Tikiake:
RFQ
Tikiake: 4522AE51K01200.pdf
Tikiake: 4522AB51K00295.pdf
Tikiake: 4522AB51K00984.pdf
45222C
45222C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 4.5A 26 MOHM SMD
Tikiake: 45222C.pdf
45225
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER POZIDRIV #2 8.62"
Tikiake: 45225.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BOARDMOUNT HEADER .050" 20POS
Tikiake: 45220-620230.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 500MA 1.55 OHM
Tikiake: 45224C.pdf
45221
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TOOL DIE CES ECV-ECN 18-10
I roto i te taonga: 12 pcs
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.35A 180 MOHM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel