4520AC51K04898
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4520AC51K04898
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 SQ
Ngā Rauemi: 4520AC51K04898.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
46 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4520AC51K04898
Tau Wae 4520AC51K04898 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 12305 pcs Pepa Raraunga 4520AC51K04898.pdf
Whānui 2.000" (50.80mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Square Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 48.980" (124.41cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.000" (50.80mm) Haerenga Whakauru -