4520AB51K04232
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4520AB51K04232
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 SQ
Ngā Rauemi: 4520AB51K04232.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
49 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4520AB51K04232
Tau Wae 4520AB51K04232 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 12586 pcs Pepa Raraunga 4520AB51K04232.pdf
Whānui 2.000" (50.80mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Square Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 42.320" (107.49cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.000" (50.80mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BOARDMOUNT HEADER .050" 8POS
I roto i te taonga: 68195 pcs
Tikiake: 45208-600230.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M