4283AB51K09600
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4283AB51K09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4283AB51K09600.pdf2.4283AB51K09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4283AB51K09600
Tau Wae 4283AB51K09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 4922 pcs Pepa Raraunga 1.4283AB51K09600.pdf2.4283AB51K09600.pdf
Whānui 0.157" (4.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 96.000" (243.84cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.079" (2.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4283AB22100618
4283AB22100618
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAF TPE HB DSH
I roto i te taonga: 75234 pcs
Tikiake: 4283AB22100618.pdf
RFQ
4283AB51K01240
4283AB51K01240
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GASKT FABRIC/FOAM 4X315MM DSHAPE
I roto i te taonga: 38352 pcs
Tikiake: 4283AB51K01240.pdf
RFQ
Kaihanga: Peregrine Semiconductor
Whakaahuatanga: IC RF SWITCH SPDT 50 OHM SC70-6
Tikiake: 4283-52.pdf
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 DSH
Tikiake: 4283AB51K01214.pdf
4283PA51G01240
4283PA51G01240
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 DSH
Tikiake: 4283PA51G01240.pdf
4283A
4283A