4283AB22100618
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4283AB22100618
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF TPE HB DSH
Ngā Rauemi: 1.4283AB22100618.pdf2.4283AB22100618.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
256 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4283AB22100618
Tau Wae 4283AB22100618 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 75234 pcs Pepa Raraunga 1.4283AB22100618.pdf2.4283AB22100618.pdf
Whānui 0.157" (4.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 6.180" (156.97mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.079" (2.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4283AB51K01240
4283AB51K01240
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GASKT FABRIC/FOAM 4X315MM DSHAPE
I roto i te taonga: 38352 pcs
Tikiake: 4283AB51K01240.pdf
RFQ
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: MULTI CON-X GROMMET
I roto i te taonga: 252425 pcs
Tikiake: 4283-24.pdf
RFQ
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 DSH
Tikiake: 4283AB51K09600.pdf
Kaihanga: Peregrine Semiconductor
Whakaahuatanga: IC RF SWITCH SPDT 50 OHM SC70-6
Tikiake: 4283-52.pdf
4283AE51K00039
4283AE51K00039
Tikiake: 4283AE51K00039.pdf
4283A
4283A