4208AB51K01162
Hua Hua
Tau Wae: 4208AB51K01162
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4208AB51K01162.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
121 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4208AB51K01162
Tau Wae 4208AB51K01162 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 35624 pcs Pepa Raraunga 4208AB51K01162.pdf
Whānui 0.394" (10.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 11.620" (295.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.000" (25.40mm) Haerenga Whakauru -