4208AB51K01062
Hua Hua
Tau Wae: 4208AB51K01062
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4208AB51K01062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
128 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4208AB51K01062
Tau Wae 4208AB51K01062 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 39975 pcs Pepa Raraunga 4208AB51K01062.pdf
Whānui 0.394" (10.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 10.620" (269.75mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.000" (25.40mm) Haerenga Whakauru -