4202AB51K04720
Laird TechnologiesLaird Technologies
4202AB51K04720 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4202AB51K04720
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKT FAB/FOAM 6.4X1199MM DSHAPE
Ngā Rauemi: 1.4202AB51K04720.pdf2.4202AB51K04720.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4202AB51K04720
Tau Wae 4202AB51K04720 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 14954 pcs Pepa Raraunga 1.4202AB51K04720.pdf2.4202AB51K04720.pdf
Whānui 0.252" (6.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 903-1193 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 47.200" (119.89cm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.118" (3.00mm)