4202AB51K01475
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4202AB51K01475
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4202AB51K01475.pdf2.4202AB51K01475.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
114 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4202AB51K01475
Tau Wae 4202AB51K01475 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 31296 pcs Pepa Raraunga 1.4202AB51K01475.pdf2.4202AB51K01475.pdf
Whānui 0.252" (6.40mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 14.750" (374.65mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.118" (3.00mm) Haerenga Whakauru -