4139AD51K01445
Laird TechnologiesLaird Technologies
4139AD51K01445 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4139AD51K01445
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKT FAB/FOAM 3.81X367MM DSHAPE
Ngā Rauemi: 4139AD51K01445.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
137 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4139AD51K01445
Tau Wae 4139AD51K01445 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 40061 pcs Pepa Raraunga 4139AD51K01445.pdf
Whānui 0.150" (3.80mm) Hanga D-Shape
Raupapa - Ētahi Ingoa 903-1216
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 14.449" (367.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
413MMN
413MMN
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: NUT DRIVER SET W/CASE 10PC
I roto i te taonga: 1055 pcs
Tikiake: 413MMN.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN SMB RCPT STR 50 OHM PCB
I roto i te taonga: 31275 pcs
Tikiake: 413990-2.pdf
RFQ
Tikiake: 413990-1.pdf
413K
413K
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK POWER TO-3
Tikiake: 413K.pdf
Whakaahuatanga: CONN SMB RCPT R/A 50 OHM PCB
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK STR 75 OHM PCB
413A
413A
Kaihanga: Wakefield-Vette
Tikiake: 413A.pdf
413F
413F
Tikiake: 413F.pdf
413F1470CK00K
413F1470CK00K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL
Tikiake:
413P12
413P12
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE MALE RCPT 3POS 1' PNL MNT
Tikiake: 413P12.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel