413F1470CK00K
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 413F1470CK00K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 413F1470CK00K
Tau Wae 413F1470CK00K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 10% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 313850 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Raupapa R41
Ratonga AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.437" (11.10mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 4700pF
Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
413P12
413P12
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE MALE RCPT 3POS 1' PNL MNT
I roto i te taonga: 6845 pcs
Tikiake: 413P12.pdf
RFQ
413F
413F
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: HEATSINK POWER TO-3
I roto i te taonga: 5807 pcs
Tikiake: 413F.pdf
RFQ
413PA12
413PA12
Tikiake: 413PA12.pdf
413A
413A
Kaihanga: Wakefield-Vette
Tikiake: 413A.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN SMB RCPT R/A 50 OHM PCB
Tikiake: 413996-4.pdf
413MMN
413MMN
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: NUT DRIVER SET W/CASE 10PC
Tikiake: 413MMN.pdf
Whakaahuatanga: CONN SMB RCPT STR 50 OHM PCB
Tikiake: 413990-3.pdf
4139AD51K01445
4139AD51K01445
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GASKT FAB/FOAM 3.81X367MM DSHAPE
Tikiake: 4139AD51K01445.pdf
413SR10
413SR10
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR 3SIP
Tikiake:
413K
413K
Tikiake: 413K.pdf
413S12
413S12
Whakaahuatanga: CABLE FMALE RCPT 3POS 1' PNL MNT
Tikiake: 413S12.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel