4124AD01G00024
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4124AD01G00024
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRSG NF V0 REC
Ngā Rauemi: 4124AD01G00024.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4121 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4124AD01G00024
Tau Wae 4124AD01G00024 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 822465 pcs Pepa Raraunga 4124AD01G00024.pdf
Whānui - Hanga -
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 0.240" (6.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
412410
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: INSERT BIT SLT 5/16 SLO TTED
I roto i te taonga: 18194 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: HDWR ASSY ROD 5-7 MODULES SER 3
I roto i te taonga: 46552 pcs
Tikiake: 412702000.pdf
RFQ
4124A
4124A
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CLIP DIP TEST 24PIN CLOSE NICKEL
Tikiake: 4124A.pdf
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: HDWR ASSY ROD 2-4 MODULES SER 3
Tikiake: 412701000.pdf
4126C1332-8
4126C1332-8
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: COAX CABLE-STANDARD P
Tikiake: 4126C1332-8.pdf
412406
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: INSERT BIT SLT 5/16 SLO TTED 6/8
Tikiake:
Whakaahuatanga: #2 PHILLIPS
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LK X 2.50A RB 23"