412440-S-NIST
FLIRFLIR
FLIR
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 412440-S-NIST
Kaihanga / Waitohu: FLIR
Whakaahuatanga hua CURRENT LOOP SIMULATR FIELD TEST
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 558 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 412440-S-NIST
Tau Wae 412440-S-NIST Kaihanga FLIR
Whakaahuatanga CURRENT LOOP SIMULATR FIELD TEST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 558 pcs Pepa Raraunga
Taumaha 0.625 lb (283.5g) Momo Rauemi Current Loop Simulator
Raupapa - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
412403
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: #3 PHILLIPS
I roto i te taonga: 24547 pcs
Tikiake:
RFQ
412402
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: #2 PHILLIPS
I roto i te taonga: 21570 pcs
Tikiake:
RFQ
412400-NIST
412400-NIST
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: CALIBRATOR WITH NIST, 421400
I roto i te taonga: 141 pcs
Tikiake: 412400-NIST.pdf
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: CALIBRATOR, PROCESS
I roto i te taonga: 217 pcs
Tikiake: 412400.pdf
4126S5664-0CS3129
4126S5664-0CS3129
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: COAX CABLE-STANDARD P
Tikiake: 4126S5664-0CS3129.pdf
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: STACKING SCREW 3XXX .950
Tikiake: 412700000.pdf
Whakaahuatanga: INSERT BIT SLT 5/16 SLO TTED 6/8
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE LK X 2.50A RB 23"
4124AD01G00024
4124AD01G00024
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG NF V0 REC
Tikiake: 4124AD01G00024.pdf
4124A
4124A
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CLIP DIP TEST 24PIN CLOSE NICKEL
Tikiake: 4124A.pdf
4126C1332-8
4126C1332-8
Tikiake: 4126C1332-8.pdf
Whakaahuatanga: INSERT BIT SLT 5/16 SLO TTED
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel