28R1227-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1227-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1227-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 128 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1227-100.pdf2.28R1227-100.pdf3.28R1227-100.pdf
250 pcs
700 pcs
1400 pcs
5600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1227-100
Tau Wae 28R1227-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 128 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 249304 pcs Pepa Raraunga 1.28R1227-100.pdf2.28R1227-100.pdf3.28R1227-100.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.225" W x 0.325" H (31.12mm x 8.26mm)
Ētahi Ingoa 240-2327
28R1227100
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.525" (13.30mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.975" W x 0.075" H (24.77mm x 1.91mm)
Taeha @ Ngaa 128 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 128 Ohm @ 100MHz ID 0.975" W x 0.075" H (24.77mm x 1.91mm) OD 1.225" W x 0.325" H (31.12mm x 8.26mm) Length 0.525" (13.30mm)