28R1128-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1128-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 204 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1128-100.pdf2.28R1128-100.pdf3.28R1128-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3024 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1128-100
Tau Wae 28R1128-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 204 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 241274 pcs Pepa Raraunga 1.28R1128-100.pdf2.28R1128-100.pdf3.28R1128-100.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.125" W x 0.212" H (28.58mm x 5.38mm)
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga 28 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 1.024" (26.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 0.945" W x 0.031" H (24.00mm x 0.80mm) Taeha @ Ngaa 204 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 204 Ohm @ 100MHz ID 0.945" W x 0.031" H (24.00mm x 0.80mm) OD 1.125" W x 0.212" H (28.58mm x 5.38mm) Length 1.024" (26.00mm) Hoahoa Solid