28B0562-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0562-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0562-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 294 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0562-200.pdf2.28B0562-200.pdf3.28B0562-200.pdf
250 pcs
880 pcs
1760 pcs
5280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0562-200
Tau Wae 28B0562-200 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 294 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224450 pcs Pepa Raraunga 1.28B0562-200.pdf2.28B0562-200.pdf3.28B0562-200.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.562" Dia (14.27mm)
Ētahi Ingoa 10725
28B0562200
TB0562X
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.125" (28.58mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.250" Dia (6.35mm)
Taeha @ Ngaa 294 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 294 Ohm @ 100MHz ID 0.250" Dia (6.35mm) OD 0.562" Dia (14.27mm) Length 1.125" (28.58mm)