28B0562-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0562-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28B0562-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 184 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28B0562-100.pdf2.28B0562-100.pdf3.28B0562-100.pdf
250 pcs
500 pcs
1694 pcs
5082 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28B0562-100
Tau Wae 28B0562-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 184 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 401413 pcs Pepa Raraunga 1.28B0562-100.pdf2.28B0562-100.pdf3.28B0562-100.pdf
Momo Round Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 0.562" Dia (14.27mm)
Ētahi Ingoa 240-2607
28B0562-100-ND
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.530" (13.46mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 0.250" Dia (6.35mm)
Taeha @ Ngaa 184 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 184 Ohm @ 100MHz ID 0.250" Dia (6.35mm) OD 0.562" Dia (14.27mm) Length 0.530" (13.46mm)