EXC450PL
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC450PL
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 460MHZ WHIP STR PL CONN
Ngā Rauemi: 1.EXC450PL.pdf2.EXC450PL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC450PL
Tau Wae EXC450PL Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 460MHZ WHIP STR PL CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8294 pcs Pepa Raraunga 1.EXC450PL.pdf2.EXC450PL.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, PL
Raupapa EXC Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 994-1248
EXC450PL-ND
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 6.900" (175.26mm) Hua -
Mahinga Rawe 450MHz ~ 470MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 460MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 460MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, PL Connector Mount Nga tono Bluetooth, Wi-Fi