EXC450HT
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC450HT
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 460MHZ WHIP STR HT CONN
Ngā Rauemi: 1.EXC450HT.pdf2.EXC450HT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC450HT
Tau Wae EXC450HT Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 460MHZ WHIP STR HT CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8419 pcs Pepa Raraunga 1.EXC450HT.pdf2.EXC450HT.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, HT
Raupapa EXC Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 6.900" (175.26mm)
Hua - Mahinga Rawe 450MHz ~ 470MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 460MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 460MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, HT Connector Mount