EXB155PL
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB155PL
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 159MHZ WHIP STR PL CONN
Ngā Rauemi: EXB155PL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB155PL
Tau Wae EXB155PL Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 159MHZ WHIP STR PL CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6455 pcs Pepa Raraunga EXB155PL.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, PL
Raupapa EXB Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 6.300" (160.02mm) Hua 0dBi
Mahinga Rawe 155MHz ~ 164MHz Rangahau Rōpū VHF (f < 300 MHz)
Tautanga (Poari / Pae) 159MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 159MHz Whip, Straight RF Antenna 155MHz ~ 164MHz 0dBi Connector, PL Connector Mount Nga tono -