EXB155HT
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB155HT
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 159MHZ WHIP STR HT CONN
Ngā Rauemi: EXB155HT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB155HT
Tau Wae EXB155HT Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 159MHZ WHIP STR HT CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8960 pcs Pepa Raraunga EXB155HT.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, HT
Raupapa EXB Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 6.300" (160.02mm) Hua 0dBi
Mahinga Rawe 155MHz ~ 164MHz Rangahau Rōpū VHF (f < 300 MHz)
Tautanga (Poari / Pae) 159MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 159MHz Whip, Straight RF Antenna 155MHz ~ 164MHz 0dBi Connector, HT Connector Mount Nga tono -