CW4405CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW4405CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: CW4405CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW4405CS
Tau Wae CW4405CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1462 pcs Pepa Raraunga CW4405CS.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 200W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Base Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 35.500" (901.70mm)
Hua 5dB Mahinga Rawe 440MHz ~ 470MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 455MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 455MHz Whip, Straight RF Antenna 440MHz ~ 470MHz 5dB Connector, NMO Base Mount
Nga tono - Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CW4065CCO
CW4065CCO
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 418MHZ WHIP STR BASE MT
I roto i te taonga: 1368 pcs
Tikiake: CW4065CCO.pdf
RFQ
CW4706-000
CW4706-000
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HEATSHRINK LABEL
I roto i te taonga: 38723 pcs
Tikiake: CW4706-000.pdf
RFQ
CW42
CW42
Whakaahuatanga: RF ANT 45MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 993 pcs
Tikiake: CW42.pdf
CW47
CW47
Whakaahuatanga: RF ANT 49MHZ WHIP STR NMO BASE
Tikiake:
CW42S
CW42S
Tikiake: CW42S.pdf
CW47S
CW47S
Tikiake:
Whakaahuatanga: HEATSHRINK 1 1/2" BLACK
Tikiake: CW4251-000.pdf
CW4065CS
CW4065CS
Whakaahuatanga: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Tikiake: CW4065CS.pdf
CW47CO
CW47CO
Whakaahuatanga: ANT WHIP WB 1/4 47-54MHZ
Whakaahuatanga: RF ANT 455MHZ WHIP STR BASE MT
Tikiake: CW4405CCO.pdf
CW4405C
CW4405C
Whakaahuatanga: RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE
Tikiake: CW4405C.pdf
Tikiake: CW4065C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel