CW4065CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CW4065CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: CW4065CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CW4065CS
Tau Wae CW4065CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1296 pcs Pepa Raraunga CW4065CS.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 200W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Base Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 37.500" (952.50mm)
Hua 5dB Mahinga Rawe 406MHz ~ 430MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 418MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 418MHz Whip, Straight RF Antenna 406MHz ~ 430MHz 5dB Connector, NMO Base Mount
Nga tono - Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CW4405CCO
CW4405CCO
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 455MHZ WHIP STR BASE MT
I roto i te taonga: 1331 pcs
Tikiake: CW4405CCO.pdf
RFQ
CW47
CW47
Whakaahuatanga: RF ANT 49MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 1243 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: RF ANT 418MHZ WHIP STR BASE MT
Tikiake: CW4065CCO.pdf
CW4405C
CW4405C
Whakaahuatanga: RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE
Tikiake: CW4405C.pdf
CW47S
CW47S
Tikiake:
CW4251-000
CW4251-000
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HEATSHRINK 1 1/2" BLACK
Tikiake: CW4251-000.pdf
CW42
CW42
Whakaahuatanga: RF ANT 45MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 993 pcs
Tikiake: CW42.pdf
CW47CO
CW47CO
Whakaahuatanga: ANT WHIP WB 1/4 47-54MHZ
CW42S
CW42S
Tikiake: CW42S.pdf
Whakaahuatanga: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Tikiake: CW4065C.pdf
CW4405CS
CW4405CS