B4505CSG
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B4505CSG
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: B4505CSG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B4505CSG
Tau Wae B4505CSG Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2114 pcs Pepa Raraunga B4505CSG.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 37.000" (939.80mm) Hua 5dBi
Mahinga Rawe 450MHz ~ 470MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 460MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 460MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz 5dBi Connector, NMO Base Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B4505CS
B4505CS
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE