B45196H0686M209
KEMETKEMET
B45196H0686M209 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B45196H0686M209
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 4V 20% 1411
Ngā Rauemi: B45196H0686M209.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B45196H0686M209
Tau Wae B45196H0686M209 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 4V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275513 pcs Pepa Raraunga B45196H0686M209.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa B45196H Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 495-2176-2
T491B686M004ZT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 1.8 Ohm @ 100kHz
Te kaha 68µF