LRC-LR2010LF-01-1R00F
TT Electronics/IRC
LRC-LR2010LF-01-1R00F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LRC-LR2010LF-01-1R00F
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics/IRC
Whakaahuatanga hua RES SMD 1 OHM 1% 1W 2010
Ngā Rauemi: LRC-LR2010LF-01-1R00F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LRC-LR2010LF-01-1R00F
Tau Wae LRC-LR2010LF-01-1R00F Kaihanga TT Electronics/IRC
Whakaahuatanga RES SMD 1 OHM 1% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4856 pcs Pepa Raraunga LRC-LR2010LF-01-1R00F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm) Raupapa LR
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa 4545060839
LRC-LR2010LF-01-1R00-F
LRCLR2010LF011R00F
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga LRC-LR2010LF-01-1R00F
Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO 2 Whakaahua nui 1 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 1 OHM 1% 1W 2010