LRC-LR1206LF-01-R030F
TT Electronics/IRC
LRC-LR1206LF-01-R030F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LRC-LR1206LF-01-R030F
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics/IRC
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.03 OHM 1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: LRC-LR1206LF-01-R030F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LRC-LR1206LF-01-R030F
Tau Wae LRC-LR1206LF-01-R030F Kaihanga TT Electronics/IRC
Whakaahuatanga RES SMD 0.03 OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83936 pcs Pepa Raraunga LRC-LR1206LF-01-R030F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) 200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) Raupapa LR
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 989-1026-1 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga LRC-LR1206LF-01-R030F
Teitei - Tae (Max) 0.031" (0.80mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO 2 Whakaahua nui 0.03 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 0.03 OHM 1% 1/2W 1206