SRN.M22.GLL.5AZ
Hua Hua
Tau Wae: SRN.M22.GLL.5AZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua RCPT INLINE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRN.M22.GLL.5AZ
Tau Wae SRN.M22.GLL.5AZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga RCPT INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4430 pcs Pepa Raraunga
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 22
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Blue, Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone