SRN.M13.GLL.6GZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRN.M13.GLL.6GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: SRN.M13.GLL.6GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRN.M13.GLL.6GZ
Tau Wae SRN.M13.GLL.6GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4907 pcs Pepa Raraunga SRN.M13.GLL.6GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M13 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone