SAN.M22.GLA.7GZ
Hua Hua
Tau Wae: SAN.M22.GLA.7GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: SAN.M22.GLA.7GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SAN.M22.GLA.7GZ
Tau Wae SAN.M22.GLA.7GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4439 pcs Pepa Raraunga SAN.M22.GLA.7GZ.pdf
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 22
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.260" ~ 0.295" (6.60mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Sulfone